Poznajmy się
bliżej.

Jestem praktykiem i bardzo mocno wierzę w siłę mentoringu.

 

Moje początki zawodowe to marketing i komunikacja, a od przeszło 10 lat uczę managerów i nie tylko managerów, jak być skutecznym i charyzmatycznym liderem. 

Jestem też połówką duetu BoldMove, w ramach którego wraz z fantastycznym choreografem i tancerzem, Mariuszem Jasuwienasem, prowadzimy warsztaty rozwoju artystycznego, komunikacji, kreatywności inteligencji emocjonalnej dla świata sztuki i biznesu.

o mnie

Kim jestem

Moja wiedza

Zazwyczaj moją rolą jest przygotowanie innych do zmian. Komunikacja jest w centrum wszystkiego co robię. Przekładam ją na przywództwo, zarządzanie projektami, wyznaczanie celów, marketing, budowanie autentycznej marki i wizerunku. Przecież nawet wewnętrzny dialog jaki prowadzimy ze sobą to rodzaj przekazu. Pozytywnego, jasnego i nastawionego na rozwiązania. Albo przeciwnie: zagmatwanego, pełnegobraku zrozumienia dla samego siebie, prowadzącego donikąd.

 

Moje pasje to: neurobiologia, zjawiska nawyków i motywacji, taniec, gotowanie i aranżacja wnętrz. Uwielbiam też podróże - poluję z aparatem fotograficznym i widelcem na niezapomniane miejsca, chwile i smaki. Uważam, że kreatywność to nie dar, a po prostu...mięsień - używana, rozwija się i pomaga nam poruszać się w każdej dziedzinie.

 

Wraz z tańcem pojawiła się też w moim życiu fascynacja praktykami pracy kreatywnej twórców oraz metodami pracy zespołowej w środowiskach artystycznych. Np. tym jak choreograf "zarządza" formacją taneczną. I jak wiele manager mógłby się od niego nauczyć. I vice versa: jak bardzo techniki pracy i komunikacji w zespołach biznesowych mogą być przełożone na pracę w sektorze kreatywnym. 

W dziale "MOJA HISTORIA" szczerze i dosyć szczegółowo opowiadam Ci o swoim życiu. Wierzę, że im lepiej zrozumiesz kim jestem i jakiego rodzaju doświadczenia i wartości wnoszę do współpracy, tym trafniej ocenisz czy są one zgodne z Twoimi potrzebami i wartościami.


Jeżeli wolisz bardziej typowe CV, zajrzyj na mój profil LinkedIn.

 

porozmawiajmy

Aby umówić się na pierwsze spotkanie lub omówić plan warsztatów, napisz do mnie lub zadzwoń.

tel. +48 784 518 640

e-mail: monika_gawinecka@me.com

  • LinkedIn - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

© 2019 Monika Gawinecka

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now