top of page

Poznajmy się
bliżej.

Moje początki zawodowe to marketing i komunikacja, a od przeszło 10 lat dodatkowo uczę też managerów (i nie tylko!) jak być skutecznym i charyzmatycznym liderem. 

Od wielu lat zarządzam procesami marketingu, PR, tworzenia i repozycjonowania marek, sprzedaży oraz rekrutacji. Z powodzeniem byłam liderem nawet dla zespołów analizy IT oraz rynków finansowych.

 

Klucz do mojego sukcesu? Zawsze w życiu towrzyszła mi ogromna potrzeba kreatywności i nieszablonowego, empatycznego patrzenia na świat. Dlatego jestem mentorem i prowadzę szkolenia z komunikacji, kreatywności, innowacji, inteligencji emocjonalnej nie tylko dla świata biznesu, ale też dla artystów.

mentor w Krakowie Monika Gawinecka_edyto

Monika Gawinecka

Kim jestem

Zazwyczaj moją rolą jest przygotowanie innych do zmian. Komunikacja jest w centrum wszystkiego co robię. Przekładam ją na przywództwo, zarządzanie projektami, wyznaczanie celów, marketing, budowanie autentycznej marki i wizerunku. Przecież nawet wewnętrzny dialog jaki prowadzimy ze sobą to rodzaj przekazu. Pozytywnego, jasnego i nastawionego na rozwiązania. Albo przeciwnie: zagmatwanego, negatywnego, prowadzącego donikąd.

 

Moje pasje to: neurobiologia, psychologia twórczości, taniec, gotowanie i aranżacja wnętrz. Uwielbiam też podróże - poluję z aparatem fotograficznym i widelcem na niezapomniane miejsca, chwile i smaki. Uważam, że kreatywność to nie dar, a po prostu...mięsień - używana, rozwija się i pomaga nam poruszać się w każdej dziedzinie życia.

 

Wraz z tańcem pojawiła się też w moim życiu fascynacja praktykami pracy kreatywnej twórców oraz metodami pracy zespołowej w środowiskach artystycznych. Np. tym jak choreograf "zarządza" formacją taneczną. I jak wiele manager mógłby się od niego nauczyć. I vice versa: jak bardzo techniki pracy i komunikacji w zespołach biznesowych mogą być przełożone na pracę w sektorze kreatywnym. 

Wolisz typowe CV? Zajrzyj na mój profil LinkedIn.

Porozmawiajmy
bottom of page