top of page

Witaj, jestem Monika.

Jestem praktykiem i bardzo mocno wierzę w siłę mentoringu.

Moja misja to pomóc Ci w osiąganiu celów i marzeń. Chcę aby to, co sprawdziłam na sobie oraz czego nauczyli mnie inny, było teraz wsparciem dla Ciebie.

O tym jak wyglądała moja droga i co dzięki niej mogę wnieść do Twojego życia, przeczytasz tutaj.

mentor w Krakowie Monika Gawinecka_edyto

Oferta dla biznesu

Spotkania MENTORINGOWE

Dlaczego warto?

Dla kogo?

Aby zacząć wprowadzać w życiu zmiany, na początek wystarczy samoświadomość i chęć rozwoju. Tylko tyle i aż tyle.  Ale sama droga do celu niekoniecznie jest krótka i prosta. Przyda się w tej podróży konkretna wiedza, towarzysz i doświadczony doradca.


I tutaj z pomocą mogą Ci przyjść spotkania ze mną. 

 

To sesje "jeden na jeden", gdzie dzielę się moim doświadczeniem, m.in. na temat komunikacji, przywództwa oraz zarządzania.
Ale przede wszystkim pracujemy nad zbudowaniem Twojej wiedzy, umiejętności i kompetencji.

Ilość godzin, czas trwania oraz częstotliwość spotkań jest dostosowana do Twoich potrzeb oraz celu jaki chcesz osiągnąć.

Szczególnie polecam Ci współpracę ze mną jeżeli:

  • z eksperta stajesz się  liderem grupy i chcesz rozwinąć swoje kompetencje managerskie lub przywódcze;

  • pracujesz w zawodzie kreatywnym lub związanym ze sportem i chcesz osiągać cele biznesowe w zgodzie ze swoimi talentami;

  • szukasz kogoś, to pomoże Ci spojrzeć świeżym okiem na problem z jakim borykasz się w Twoim dziale lub firmie;

  • rozwój osobisty jest dla Ciebie obecnie priorytetem. Chcesz zrozumieć lepiej swoje wewnętrzne motywatory i zmienić szkodzące Ci obecnie nawyki.

Oferta
Pro publico bono

Pomagam spojrzeć na siebie i firmę z innej perspektywy.

 

Daję impuls do dalszego rozwoju.

O mnie

o mnie

Pytanie jakie najczęściej sobie zadaję: jak mogę pomóc innym będąc sobą? To w nim drzemie moja motywacja do rozwoju. 

Zazwyczaj moją rolą jest przygotowanie innych do zmian. Komunikacja jest w centrum wszystkiego co robię. Przekładam ją na przywództwo, zarządzanie projektami, wyznaczanie celów, marketing, budowanie autentycznej marki i wizerunku. Przecież nawet wewnętrzny dialog jaki prowadzimy ze sobą to rodzaj przekazu. Pozytywnego, jasnego i nastawionego na rozwiązania. Albo przeciwnie: zagmatwanego, pełnegobraku zrozumienia dla samego siebie, prowadzącego donikąd.

 

Moje pasje to: psychologia, taniec, gotowanie i aranżacja wnętrz. Uwielbiam też podróże - poluję z aparatem fotograficznym i widelcem na niezapomniane miejsca, chwile i smaki. 

 

Wraz z tańcem pojawiło się też w moim życiu zainteresowanie psychoimmunologią, zdrową kuchnią oraz fascynacja pracą zespołową w środowiskach artystycznych. Np. tym jak choreograf pracuje z formacją taneczną. I jak wiele manager mógłby się od niego nauczyć. I vice versa: jak bardzo techniki pracy i komunikacji w zespołach biznesowych mogą być przełożone na pracę w grupie twórczej. 

Na kolejnych slajdach szczerze i dosyć szczegółowo opowiadam Ci o swoim życiu. Wierzę, że im lepiej zrozumiesz kim jestem i jakiego rodzaju doświadczenia i wartości wnoszę do współpracy, tym trafniej ocenisz czy są one zgodne z Twoimi potrzebami i wartościami.


Jeżeli wolisz bardziej typowe CV, zajrzyj na mój profil LinkedIn.

Porozmawiajmy
bottom of page