Pytanie, jakie najczęściej sobie zadaję?

Jak mogę pomóc innym będąc sobą? To w nim drzemie moja motywacja do rozwoju.

mentor w Krakowie Monika Gawinecka_edyto
 

obecnie

Zapoczątkowane w 2015 roku zmiany zaowocowały czymś więcej niż tylko nowym hobby.  Wpłynęły na moje życiowe priorytety. Jestem strategiem z dużą wiedza biznesową i doświadczeniem w zarządzaniu projektami i zespołami. Ale to był ten moment gdy kreatywność, innowacja oraz projekty łączące w sobie różne dziedziny życia takie jak np. sztuka i sport stały się moim priorytetem.

Najchętniej wybieram projekty, które szukają zmian, nowości i innowacji. Moim celem jest też zbliżyć do siebie też świat biznesu oraz kultury i sztuki. Dlatego obecnie największą radość czerpię z pracy dla firm szukających nowych rozwiązań w branżach związanych z naszym stylem życia oraz współpracy 1:1 z managerami biznesu, managerami kultury i sportu oraz artystami.

 

Dodatkowo, w 2018 roku Mariusz Jasuwienas i ja uruchomiliśmy autorską serię szkoleń i warsztatów, które łączą nasze biznesowe i artystyczne doświadczenia z zagadnieniami psychologii, neurobiologii oraz rozwoju osobistego i tzw. miękkich kompetencji.

 

"Zmiany w życiu są nieuchronne, ale rozwój jest opcjonalny" . Bardzo zapadło mi w pamięć to co powiedział John Maxwell, który jest jednym z moich ulubionych mówców i autorów w dziedzinie przywództwa. Zmiany przychodzą zawsze. A ja po prostu staram się kierować nimi tak, aby pozostawały w zgodzie z tym kim jestem i co mnie motywuje.

Moja historia

Moja wiedza