Pytanie, jakie najczęściej sobie zadaję?

Jak mogę pomóc innym będąc sobą? To w nim drzemie moja motywacja do rozwoju.

 

obecnie

Zapoczątkowane w 2015 roku zmiany zaowocowały czymś więcej niż tylko nowym hobby.  Wpłynęły na moje życiowe priorytety. Autentyczność, rozwijanie mocnych stron bardziej niż słabych, znajdowanie synergii pomiędzy poszczególnymi talentami stały się dla mnie bardzo ważne. Aby skuteczniej pomagać innym, zaczęłam bardziej świadomie wybierać czemu poświęcam swoją energię.

Chciałam zyskać więcej czasu na zarządzanie zespołami oraz pracę w środowisku artystyczno-sportowym. Moim celem jest zbliżyć do siebie te dwa światy. Dlatego obecnie największą radość czerpię z pracy
1:1 z managerami oraz przy tworzeniu niesamowitego projektu jakim jest BoldMove realizowany wspólnie 

z Mariuszem Jasuwienasem - utytułowanym reżyserem, choreografem i tancerzem.

 

Wspólnie stworzyliśmy serię szkoleń adresowanych zarówno do biznesu jak i świata artystycznego, w któryhłączymy doświadczanie ruchu z zagadnieniami psychologii, neurobiologii oraz rozwoju osobistego i tzw. miękkich kompetencji.

"Zmiany w życiu są nieuchronne, ale rozwój jest opcjonalny" . Bardzo zapadło mi w pamięć to co powiedział John Maxwell, który jest jednym z moich ulubionych mówców i autorów w dziedzinie przywództwa. Zmiany przychodzą zawsze. A ja po prostu staram się kierować nimi tak, aby pozostawały w zgodzie z tym kim jestem i co mnie motywuje.

Moja historia

Moja wiedza

 

porozmawiajmy

Aby umówić się na pierwsze spotkanie lub omówić plan warsztatów, napisz do mnie lub zadzwoń.

tel. +48 784 518 640

e-mail: monika_gawinecka@me.com

  • LinkedIn - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

© 2019 Monika Gawinecka

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now