top of page
  • Zdjęcie autoraMonika Gawinecka

Wpływ tańca na Twoją pracę: Kasia Hejmo

Zaktualizowano: 15 lip 2022

Jednym z ważnych elementów kreatywności i innowacji jest umiejętność tzw. myślenia dywergencyjnego - czyli łączenia myśli, inspiracji, rozwiązań, skojarzeń z bardzo odległych od siebie dziedzin. Stąd moje pytania od Kasi, która tańczy i jest graficzką!


Podczas prób do spektaklu JUMANJI dzień 4️⃣ pomimo zmęczenia i później pory, Kasia Hejmo dała się namówić na odpowiedzi na kilka pytań przed kamerą (czy też powiedzmy sobie to szczerze - telefonem komórkowym 😉). Kasia tańczy już w kolejnym spektaklu w reżyserii Mariusza. Ale też jest autorką plakatów i oprawy graficznej wszystkich 3 przedstawień!


Ciekawiło mnie bardzo czy taniec wpływa jakoś na sposób, w jaki Kasia projektuje 🤔 Okazało się, że tak! I to bardzo! Zresztą sami posłuchajcie zobaczcie.

Więcej o tych spektaklach tutaj:


Absolutnie podziwiam zajawkę tych wszystkich osób, które aktywnie biorą udział w tym projekcie! W tygodniu próby trwają od 21:00 do.. hmm.. do osiągnięcia celu 🎯


A przecież jutro czeka ich praca, szkoła, a wieczorem - kolejna porcja prób 🙃


PS. Premiera spektaklu już w najbliższą sobotę! A tutaj plakat autorstwa Kasi Hejmo w całej swojej okazałości 🤩👇 Więcej prac Kasi znajdziecie na jej stronie oraz Instagramie!
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page